ODZYSKAJ PIĘKNY WYGLĄD!

 

Padłaś ofiarą niedoświadczonej linergistki? Masz wrażenie, że Twój makijaż jest zbyt mocny i asymetryczny? Nie musisz cierpieć! Dzięki nowoczesnemu medycznemu laserowi picoremov stopniowo rozjaśnimy lub całkowicie usuniemy źle wykonany makijaż permanentny!  Na miejsce starego stworzymy nowy, profesjonalny, odpowiedni dla Ciebie makijaż! 

 

 

BEZ BÓLU I BLIZN!

 

W ClearClinic stosujemy środki znieczulające oraz zimny kompres by zabieg był mniej bolesny!

 

Laserowe usuwanie tatuażu metodą Q-Switch cechuje bardzo duża precyzja. Wiązka trafia tylko w barwnik tatuażu nie powodując uszkodzenia skóry i blizn. Pełna satysfakcja bez zniszczenia skóry! ​

 

 

NOWY PROFESJONALNY MAKJAŻ OD MISTRZA EUROPY!

 

 

Na miejsce starego stworzymy nowy odpowiedni dla Ciebie makijaż! Linergistki współpracujące z ClearClinic doceniane sa nie tylko w mieście Poznań, ale także w kraju i za granicą. Zdobyliśmy 1 miejsce w Mistrzostwach Makijażu Permanentnego w Polsce oraz tytuł Mistrza Europy w Międzynarodowych Mistrzostwach Makijażu Permanentnego Long Time Liner® w Warszawie. 

 

DOŚWIADCZENIE I BEZPIECZEŃSTWO

 

Mamy za sobą wiele trudnych przypadków (zobacz galerie), a wszystkie kobiety, które dzięki nam odzyskały piękny wygląd, zostały lojalnymi klientkami ClearClinic!

Przyjdz na bezpłatne konsultacje!

Zadzwoń: 533552209

 

 

© 2018 All rights reserved by

Clear Clinic

ul.Katowicka 11/B2

61-131 Poznań